BST ISKRA

Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości ISKRA

Telefon/fax: 84 686 46 69

czynny codziennie w godzinach 10:00 - 19:00

Aktualności

Trzeźwo-zdrowo-na sportowo

Było rodzinnie, sportowo i kolorowo – tak w skrócie podsumować można piknik „Trzeźwo – zdrowo- na sportowo”, który 18 sierpnia odbył się w Biłgoraju na terenach rekreacyjnych nad Zalewem Bojary.

  Już od wczesnego popołudnia do walki o puchar Dyrektora OSiR stanęli siatkarze.

Zwyciężył zespół z Biłgoraja – Łukasz Kurzyna i Tomasz Chorzępa. Drugie miejsce zdobyła para z Głogowa Małopolskiego - Kamil Warzocha, Paweł Dziadosz, natomiast trzecie zawodnicy z Rzeszowa Grzegorz Rusin oraz Mateusz Kudała.

 

  Oprócz tego każdy uczestnik imprezy mógł wziąć udział w spacerze „trzeźwego inaczej”. By wygrać atrakcyjne nagrody wystarczyło przejść jak najszybciej zaznaczony odcinek trasy, a następnie lotką przebić balonik. Jak się okazało wcale zadanie łatwe nie było, ponieważ na oczach śmiałków były alkogogle. Z czasem 7,5 s zwyciężył Radosław Gajewski, a nagrodę wręczył prezes BST ”ISKRA” Eugeniusz Karp.

Na wodzie natomiast odbyły się konkursy kajakowe i pływackie.

 

  Na pikniku byli również obozowicze z Wodzisławia Śląskiego, których zauroczył Biłgoraj - Bardzo nam się tu podoba, jest niesamowicie czyste powietrze, u nas na śląsku o takim możemy tylko marzyć. A i biłgorajanie to bardzo sympatyczni ludzie, zawsze służyli nam chętnie pomocą. Dużo u was również miłośników rowerów, bardzo fajnie, że tylu mieszkańców korzysta z tej alternatywnej opcji podróżowania po mieście.- powiedział trener Klubu Sportowego Wicher Wilchwy Dawid Bednarek

Ponadto sporo było atrakcji dla najmłodszych. Placówka Wsparcia Dziennego „ISKIERKA” wraz z Fundacją Pomocy Dzieciom „KRZYK” przygotowały gry i zabawy sportowe dla dzieci. - Konkurencje sportowe cieszyły się u najmłodszych dużym zainteresowaniem. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych przez nas konkursach sprawnościowych. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody rzeczowe oraz słodycze.- powiedziała kierowniczka placówki Agnieszka Momot

 

Podczas imprezy bezpłatnie można było korzystać z dostępnych na miejscu sprzętów sportowych . Otwarty był również namiot przedstawicieli produktów Nutrilite czyli dodatków żywieniowych i suplementów diety.

Kontakt

23-400 Biłgoraj
ul. Lubelska

e-mail: bstiskra@poczta.onet.pl

Jeżeli cierpisz z powodu alkoholizmu Swojego lub kogoś z Twojego otoczenia

Nie zwlekaj!!!

Strona sponsorowana przez:
Logo Net Partners