BST ISKRA

Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości ISKRA

Telefon/fax: 84 686 46 69

czynny codziennie w godzinach 10:00 - 19:00

Aktualności

Poniedziałek, 18 kwietnia 2011 obchodzony jest jako Ogólnopolski Dzień Trzeźwości.

W ramach Dnia Trzeźwości Nasze Stowarzyszenie przy Lubelskiej 16 zaprasza w poniedziałek, 18 bm., w godz. 10.00-19.00 w swoje progi wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób dotknięci są problemem alkoholizmu. Także tych, którzy mają w swoim otoczeniu alkoholika i nie wiedzą, jak mu pomóc.

- Nadużywanie alkoholu jest ogromnym problemem społecznym. Oprócz szkód, które czyni samemu pijącemu ma również wpływ na jego rodzinę, a przede wszystkim na dzieci. To one ponoszą szkody zdrowotne i emocjonalne, a ich usunięcie wymaga długotrwałej terapii, nie zawsze skutecznej. Często też dzieci biorą przykład z pijącego rodzica, również popadając w kłopoty i uzależnienie.

Nadużywanie alkoholu odbija się tez negatywnie na pracy, powodując absencję i wypadki, sprzyja również utrwalaniu się bezrobocia, powoduje rozwój przestępczości i wzrost liczby wypadków drogowych.

- W ramach "Dnia" zapraszamy do naszej siedziby wszystkich, którzy chcą uzyskać porady i wsparcie w związku z problemem alkoholowym. Przyjdźcie do nas lub zadzwońcie pod numer 84 6864669 Otrzymacie pomoc i wskazówki, jak podjąć leczenie - jakie zrobić pierwsze kroki, aby spojrzeć na siebie i bliskich trzeźwo i aby przestać zagrażać sobie i innym. Życie mamy przecież tylko jedno...

Kontakt

23-400 Biłgoraj
ul. Lubelska

e-mail: bstiskra@poczta.onet.pl

Jeżeli cierpisz z powodu alkoholizmu Swojego lub kogoś z Twojego otoczenia

Nie zwlekaj!!!

Strona sponsorowana przez:
Logo Net Partners