BST ISKRA

Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości ISKRA

Telefon/fax: 84 686 46 69

czynny codziennie w godzinach 10:00 - 19:00

Aktualności

20 rocznica powstania BST „ISKRA” październik 2009

Jednym z ważnych elementów obchodów 20 lecia istnienia „ISKRY” był nastrojowy koncert Wolnej Grupy Bukowina, który w sali widowiskowej BCK zgromadził liczną widownię. Takie przeboje jak Majster Bieda, Sielanka o domu czy Bukowina I lub Rzeka przeniosły słuchaczy w magiczna krainę, malowaną słowami Wojciecha Bellona, Adama Ziemianina czy Wojciecha Jarocińskiego.

12 października br. w sali konferencyjnej UM Biłgoraj odbyła się konferencja „Rozwiązywanie problemów alkoholowych - współczesne spojrzenie, metody, strategie”. W programie konferencji głos zabrali dr Piotr Szczukiewicz, który mówił o psychologicznych aspektach poczucia sensu życia. Prelegent przedstawił także poszukiwanie sensu życia w procesie powrotu do społeczeństwa alkoholików. O współczesnym podejściu w leczeniu uzależnień mówił zaś Józef Spisak.

Podczas konferencji głos zabrał także Janusz Rosłan. Burmistrz podziękował wszystkim tym, którzy przez 20 lat działali w „ISKRZE”. Dzięki państwa zaangażowaniu, niestrudzonej pracy i poświęceniu niejedna rodzina odzyskała ojca, a nie jedna żona męża. To dzięki Państwa pracy społeczeństwu zostały przywrócone osoby, które popadły w alkoholizm – mówił Rosłan.

Kontakt

23-400 Biłgoraj
ul. Lubelska

e-mail: bstiskra@poczta.onet.pl

Jeżeli cierpisz z powodu alkoholizmu Swojego lub kogoś z Twojego otoczenia

Nie zwlekaj!!!

Strona sponsorowana przez:
Logo Net Partners