BST ISKRA

Biłgorajskie Stowarzyszenie Trzeźwości ISKRA

Telefon/fax: 84 686 46 69

czynny codziennie w godzinach 10:00 - 19:00

Aktualności

WIGILIA 2009

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas spotkań i refleksji, podziękowań i składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami.

W tej wyjątkowej atmosferze zorganizowaliśmy Spotkanie Wigilijne, w którym mięliśmy przyjemność gościć m.in. Burmistrza Miasta Biłgoraj Janusza Rosłana, byłego Burmistrza Stefana Oleszczaka, przedstawicieli Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskiego Ośrodka Opieki Społecznej, Poradni Uzależnień, Grupy AA, członków Naszego Stowarzyszenia oraz zaprzyjaźniony Klub Abstynenta „Oparcie” z Bidaczowa.

Spotkanie takie mające charakter integracyjny, zmieniło się w rodzinną atmosferę ludzi pracujących na polu przeciwdziałania alkoholizmowi i promocji trzeźwego stylu życia –powiedział Prezes Eugeniusz Karp.

Spotkanie stało się okazją do wspomnień, podsumowań mijającego roku oraz snucia planów na nadchodzący rok 2010. Świąteczny nastrój podkreślały kolędy wygrywane na gitarze i śpiewane przez wszystkich uczestników.

Kontakt

23-400 Biłgoraj
ul. Lubelska

e-mail: bstiskra@poczta.onet.pl

Jeżeli cierpisz z powodu alkoholizmu Swojego lub kogoś z Twojego otoczenia

Nie zwlekaj!!!

Strona sponsorowana przez:
Logo Net Partners